Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

OZONOWANIE POJAZDÓW

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasz pojazd pachniał świeżością, zapraszamy do skorzystania z usługi ozonowania samochodów. Zabieg ten polega na wykorzystaniu w ich wnętrzach ozonatora, czyli generatora ozonu, który produkuje tzw. aktywowany tlen - ozon i szybko usuwa wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy z wnętrza pojazdów. Czyszczenie ozonem to metoda pozwalająca na całkowite usunięcie wszelkich nieprzyjemnych zapachów, które mogły powstać wskutek palenia papierosów, przewożenia zwierząt czy zaniedbań w zakresie czyszczenia klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie pojazdów obejmuje kompleksowy proces sterylizacji ich wnętrz ozonem - jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, który jednocześnie jest bezpiecznym dla ludzi środkiem czyszczącym.

Ozonowanie pojazdów umożliwi usunięcie z ich wnętrza bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie oferujemy ozonowanie klimatyzacji, polegające na jej odgrzybieniu i zdezynfekowaniu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.