Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu potu

Sam pot nie ma zapachu, ale w styczności ze skórą zaczyna wydzielać zwykle nieprzyjemną woń. Zależy ona od czystości skóry, poziomu hormonów, a nawet od diety prowadzonej przez człowieka. Generalnie nie można powiedzieć, aby ludzki pot miał przyjemny zapach. Dlatego w pomieszczeniach, w których występuje, między innymi w pojazdach mechanicznych, powinno się zadbać o neutralizowanie zapachów. Możemy zagwarantować Państwu, że szybko i co najważniejsze - skutecznie, usuniemy woń potu z Waszego samochodu. Przywrócimy świeżość dzięki wykorzystaniu ozonu - aktywowanego tlenu, który jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów.

Proces ozonowania samochodów polega na wykorzystaniu ozonatora, tj. generatora ozonu. Po wytworzeniu ozonu szybko pochłania on nieprzyjemne zapachy, bakterie i grzyby, utleniając się. Pozostawia po sobie świeży zapach i idealną czystość. Nawet w samochodzie, w którym często przewoziliśmy brudne ubrania z siłowni, może zapanować higieniczna czystość i przyjemny aromat.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.