Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu rozlanego nabiału

Mleko, śmietana, kefir czy jogurt lub innego rodzaju nabiał rozlany na tapicerkę lub dywaniki samochodowe, będzie poważnym problemem, ponieważ z czasem zacznie wydzielać wielce nieprzyjemny zapach. Nabiał jest produktem organicznym, który szybko podlega rozkładowi, zwłaszcza w wyższych temperaturach. Powyżej temperatury 8 stopni Celsjusza mleko zaczyna kisnąć i rozpoczynają się procesy gnilne. Rozlany nabiał w samochodzie oznacza więc dla nas spore kłopoty - w krótkim czasie, zwłaszcza latem, materiały, w które wniknął zaczną wydzielać okropny odór. Usunięcie tej woni może być trudne i czasochłonne.

Możemy zaoferować Państwu szybki sposób na zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów rozlanego nabiału. Przeprowadzamy ozonowanie samochodów, z użyciem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Przeprowadzamy ozonowanie wszelkiego typu pojazdów. Proces ten pozwala na usunięcie także przykrych zapachów rozlanego nabiału.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.