Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminacja bakterii

Ozon zabija wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy.

Bakterie to mikroskopijnej wielkości mikroorganizmy potencjalnie chorobotwórcze, które występują dosłownie w każdym środowisku. Niektóre z nich są pożyteczne dla człowieka, a inne stwarzają ryzyko zachorowania na szereg chorób. Infekcje wywołane bakteriami mogą być bardzo dotkliwe w skutkach, dlatego warto zadbać o czystość swojego środowiska życia. W tym celu oferujemy dla Państwa możliwość przeprowadzenia dezynfekcji Waszych domów, mieszkań, biur, zakładów produkcyjnych czy przemysłowych, a także samochodów i innych pojazdów, z wykorzystaniem ozonu, czyli aktywowanego tlenu. Nie tak łatwo zwalczyć bakterie zwykłymi środkami czyszczącymi, ponieważ są one chronione przez trwałą błonę. Ozon jednak w momencie styczności z bakteriami, a także z wirusami i nieprzyjemnymi zapachami, niszczy je całkowicie w procesie utleniania. Jeden dodatkowy atom tlenu znajdujący się w jego cząsteczce także ulega zniszczeniu, a w danym miejscu pozostaje czysty tlen, którym oddychamy i świeży zapach. Ozonowanie pomieszczeń i pojazdów to doskonały sposób na uzyskanie ich idealnej czystości. Ozon ingeruje w proces przemiany materii pojedynczych komórek. Hamuje i blokuje działanie enzymatycznego systemu odporności tych mikroorganizmów. Czyszczenie ozonem jest bezpieczne dla środowiska naturalnego, a dla jego przeprowadzenia wykorzystujemy profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.