Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu stęchlizny

Kiedy pozostawimy w naszym samochodzie mokrą ścierkę, wilgotny płaszcz, czy zmoczony deszczem wózek dziecięcy, musimy liczyć się z tym, że we wnętrzu pojazdu takie przedmioty raczej nie wyschną. Stwarzamy jedynie idealne warunki do rozwoju zatęchłego zapachu, nieprzyjemnego, przypominającego woń piwnicy. Stęchlizna jest zapachem trudnym do usunięcia, zwłaszcza z pojazdów mechanicznych. Nie wystarczy wykorzystać zwykłego odświeżacza samochodowego, aby się jej pozbyć.

Najlepiej podejść do całej sprawy w sposób kompleksowy i profesjonalny. Oferujemy zatem możliwość ozonowania samochodów, co pozwoli na szybkie, a co najważniejsze - w pełni skuteczne usunięcie woni stęchlizny. Ozonowanie pojazdów mechanicznych polega na wykorzystaniu w nich ozonatora, czyli generatora ozonu. Sam ozon jest znanym człowiekowi od wieków sterylizatorem, który po utlenieniu brzydkich zapachów, pozostawia przyjemną, świeżą woń i czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie ozonem jest bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.