Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu mięsnego

Mięso jest produktem spożywczym, który powinien być przechowywany w niskich temperaturach. W przeciwnym wypadku szybko ulegnie rozkładowi i zepsuciu, przy okazji pozostawiając po sobie nieprzyjemny zapach. Jeśli zapomnimy wyjąć mięso z bagażnika czy z wnętrza samochodu choćby przez jedną noc, kiedy na zewnątrz jest ciepło, możemy być pewni, że pojawi się trudny do zniesienia odór. Wietrzenie pojazdu, czy wykorzystywanie odświeżaczy powietrza na niewiele się zda.

Oferujemy Państwu możliwość neutralizacji zapachu mięsnego w profesjonalny, w pełni skuteczny i bezpieczny sposób - poprzez ozonowanie samochodu. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, który usuwa poprzez proces utleniania wonie, bakterie, wirusy czy grzyby. Poprzez ozonowanie pojazdów możemy usunąć raz na zawsze mięsny zapach, który pozostał w tapicerce i we wnętrzu pojazdu. Ozonowanie przeprowadzamy z wykorzystaniem ozonatora - generatora ozonu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.