Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu zwierząt

W wielu przypadkach jesteśmy zmuszeni przewieźć naszym samochodem swojego pupila - na przykład do lecznicy, czy na wakacje. W takich chwilach powinniśmy pamiętać o zabezpieczeniu tapicerki samochodowej przed jej zabrudzeniem przez zwierzę. Niestety, nie zawsze mamy na to czas. Kiedy w naszym samochodzie zaczyna już brzydko pachnieć psem czy kocim moczem, nie pozostaje nam nic innego, jak gruntownie go wyczyścić. Nawet pranie tapicerki może nie przynieść przy tym oczekiwanych efektów. Nieprzyjemny zwierzęcy zapach można usunąć z wykorzystaniem ozonowania pojazdów.

Proponujemy Państwu ozonowanie samochodów, co pozwoli na usunięcie nieprzyjemnych zapachów zwierzęcych. Polega to na zastosowaniu w samochodzie ozonatora, czyli generatora ozonu. Wyprodukowany ozon natychmiast pochłonie i zneutralizuje zwierzęce zapachy, pozostawiając po sobie świeży aromat oraz czysty tlen, którym oddychamy. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. To bezpieczny środek, który neutralizuje zapachy odzwierzęce i pozostawia idealną czystość w pojazdach czy pomieszczeniach.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.