Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu papierosów

Dym papierosowy głęboko wgryza się we wszystko, co napotyka na swojej drodze. Ubrania, włosy, tekstylia, a nawet ściany mogą z czasem brzydko pachnięć papierosami. Od razu po otwarciu samochodu, w którym pali się papierosy, wyraźnie jest to wyczuwalne. Dla palacza taka sytuacja nie jest niczym szczególnym, ale już w momencie, kiedy chcemy sprzedać auto, albo jesteśmy na etapie rzucania nałogu tytoniowego, sama woń papierosów staje się nie do zniesienia.

Oferujemy możliwość skutecznego usunięcia zapachu papierosów z pojazdów mechanicznych, poprzez ozonowanie samochodu. Proces ten polega na wykorzystaniu ozonu, który jest naturalnym i silnym sterylizatorem, działającym skutecznie w zakresie neutralizowania nieprzyjemnych zapachów. Nasza firma wykorzystuje ozonator, czyli profesjonalny generator ozonu po to, aby wyczyścić i usunąć nieprzyjemne zapachy z pojazdów mechanicznych. Ozonowanie samochodów pozwoli na zneutralizowanie zapachu papierosów i innych nieprzyjemnych woni. Ozon jest przy tym przyjazny dla środowiska naturalnego i dla człowieka. Po utlenieniu brzydkich zapachów pozostawia po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.