Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie innych pojazdów

Ozonowanie jest procesem pozwalającym na usunięcie bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, a także wszelkiego typu i różnego pochodzenia nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy Państwu możliwość ozonowania każdego pojazdu mechanicznego - nie tylko samochodów, ale i łodzi, jachtów, motorówek, samolotów, śmigłowców i tym podobnych. Ozonowanie innych pojazdów niż auta pozwoli na usunięcie z nich drobnoustrojów chorobotwórczych i przykrych zapachów. Na łodziach będą to między innymi zapachy stęchlizny, zgnilizny i ryb. W samolotach zaś innego rodzaju wonie nieprzyjemne dla człowieka.

Ozonowanie pojazdów przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon szybko neutralizuje zapachy, utleniając ich cząsteczki. Pozostawia po sobie jedynie przyjemną, świeżą woń oraz czysty tlen, którym oddychamy. Jest silnym sterylizatorem, przyjaznym dla człowieka i środowiska naturalnego.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.