Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Nasza oferta

Witam pragnę zaproponować Państwu rewelacyjną w swej skuteczności usługę ozonowania, która pozwoli podnieść poziom bezpieczeństwa sanitarnego poprzez zapewnienie świeżości i wyższego poziomu higieny w pomieszczeniach lub pojazdach. Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda pozwalająca na usunięcie nie tylko wszelkich niepożądanych zapachów z naszego otoczenia ale także sterylizację pomieszczeń, odgrzybianie i dezynfekcje klimatyzacji. Działanie bakterjobujcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Jest to metoda bezpieczna a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie wszelkich zapachów, a nie ich maskowanie. Równie ważne jest sterylizujące działanie ozonu co pozwala na usunięcie grzybów, pleśni, roztoczy, wirusów i bakterii. Zastosowanie ozonowania jest niemal nieograniczone, mieszkania, wnętrza samochodów, pomieszczenia produkcyjne, szpitalne, budynki użyteczności publicznej...


USŁUGI WYKONYJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU 24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

 

Oferujemy następujące usługi:

 • Ozonowanie pomieszczeń ( mieszkania, domy, przedszkola, magazyny, szpitale, chłodnie, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, pokoje hotelowe, domki letniskowe, siłownie, szatnie, bary, restauracje itp. )

Dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów wszelkiego rodzaju ( dym tytoniowy, po remontowych, zapachy odzwierzęce, itp. ), bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów

Zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu . Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację . Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie przyczyn zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.

Zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pomieszczenia jak i pojazdu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację, metoda ta pozwala na całkowite usunięcie przyczyn zapachów i chorób. Dzięki temu pozbywamy się grzybów, pleśni, wirusów oraz niebezpiecznych dla zdrowia alergenów.

Sprawdź także naszą ofertę na Ozonowanie i usuwanie skażeń w przemyśle żywieniowym
Polecamy nasze usługi właścicielom:

 • mieszkań, domów, piwnic, garaży, spółdzielni mieszkaniowych,

 • przedszkoli,

 • hoteli, biur,

 • banków,

 • aptek,

 • pubów, barów, restauracji, sal weselnych,

 • zakładów mięsnych, magazynów, chłodni, ferm drobiu,

 • domków letniskowych, pojazdów kempingowych, kamperów,

 • siłowni, gabinetów fryzjerskich, i kosmetycznych,

 • gabinetów stomatologicznych i lekarskich,

 • samochodów osobowych, busów, autobusów, ciężarówek, ciągników siodłowych,

 • motocykli, kładów, rowerów (dezynfekcja kasków, odzieży, obuwia ),

 • łodzi, jachtów, samolotów, śmigłowców,

 • zakładów pogrzebowych.

Informujemy Państwa, że generatory ozonu stosowane przez naszą firmę są profesjonalnymi urządzeniami, posiadają parametry niezbędne do przeprowadzenia skutecznych zabiebów.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.ZABIEGI WYKONYWANE BEZ UŻYCIA CHEMII.

GWARANTUJEMY 100% SKUTECZNOŚĆ I ZADOWOLENIE.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.