Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu po poprzednim włascicielu

Zakup używanego auta pozwala zaoszczędzić pieniądze, a w efekcie można kupić całkiem sprawny pojazd, który posłuży nam jeszcze przez wiele lat. Niemniej warto go przygotować do użytkowania, między innymi sprzątając jego wnętrze. Jeśli w samochodzie były właściciel palił papierosy, przewoził zwierzęta czy spożywał posiłki, których resztki niestety trafiały na tapicerkę, można spodziewać się, że we wnętrzu auta będzie panował niezbyt przyjemny zapach. Możemy pomóc Państwu go usunąć raz na zawsze, poprzez ozonowanie samochodów.

Ozonowanie polega na zastosowaniu naturalnego sterylizatora - ozonu, nazywanego również aktywowanym tlenem, który łączy się z brzydkimi zapachami i utlenia je. Pozostawia po sobie świeży aromat i idealną czystość. Neutralizacja zapachów z samochodu poprzez ozonowanie jest bezpieczna i w pełni skuteczna. Można w ten sposób usunąć wszelkie nieprzyjemne wonie po poprzednim właścicielu samochodu. Ozonowanie pojazdów przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.