Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Eliminowanie zapachu pleśni

Wykwity pleśni w mieszkaniu, w biurze, czy w pojazdach mechanicznych, wydzielają nieprzyjemny, nieco kwaśny zapach. Trudno się go pozbyć nawet wówczas, kiedy sama pleśń zostanie usunięta. Zwyczajne odświeżacze powietrza przeznaczone do samochodów nie poradzą sobie z wonią pleśni. Jak zatem się jej pozbyć raz na zawsze?

Z naszego doświadczenia wiemy, że jedynie ozonowanie jest sposobem bezpiecznym, skutecznym i szybkim dla usuwania wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Czyszczenie ozonem polega na tym, że wykorzystujemy generujący go ozonator, który szybko łączy się z cząsteczkami brzydkich woni i utlenia się wraz z nimi, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie samochodów pozwala na przywrócenie im świeżego zapachu i higienicznej czystości. Zapach pleśni znika bezpowrotnie, a ozonowanie pojazdów jest w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. W ten sposób usuniemy nawet najbardziej uporczywe zapachy. Neutralizacja zapachu pleśni ozonem przeprowadzana jest z zastosowaniem naturalnego sterylizatora, jakim jest ozon.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.