Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Usuwamy skażenia bakteriologiczne - czas naszej reakcji to 12 h!

Ozon jest nazywany aktywowanym tlenem i zawiera trzy atomu tlenu. Jego żywotność jest krótka, ale w momencie pojawienia się ozonu w środowisku szybko łączy się on między innymi z bakteriami, niszcząc je bezpowrotnie w procesie utleniania. Pozostawia po sobie wyłącznie czysty tlen i świeży zapach, jak po burzy. Ozon jest drugim co do skuteczności działania, sterylizatorem znanym człowiekowi. W swoim asortymencie usług posiadamy między innymi ozonowanie pomieszczeń, klimatyzacji i urządzeń. Usuwamy skażenia bakteriologiczne u naszych klientów, wykorzystując do tego celu ozonator, czyli profesjonalny generator ozonu. Ozon nie wywiera na człowieka żadnego efektu, ale jest „zabójczy” dla bakterii. Usuwa je szybko i skutecznie. W trakcie procesu utleniania dodatkowy atom tlenu w ozonie jest niszczony i nie pozostaje nic po nim - ani bakterie, ani zapach, a wyłącznie tlen. Dbamy o to, aby czas naszej reakcji w przypadku zgłoszenia skażenia bakteriologicznego był nie dłuższy niż 12 godzin.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.