Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w zakładach przetwórstwa rybnego

We wszystkich zakładach przetwórstwa żywności muszą być zachowane restrykcyjne zasady higieny. Producenci muszą zapewnić odbiorcom żywności - czyli każdemu z nas, że ich produkty są świeże, wolne od bakterii, wirusów, grzybów czy pleśni. W zakładach przetwórstwa rybnego, mięsnego, czy owocowo-warzywnego do sterylizacji pomieszczeń, maszyn i urządzeń, z powodzeniem można wykorzystywać metodę ozonowania.

Polega ona na zastosowaniu ozonu, który generowany jest przez ozonator. Posiadamy takie profesjonalne urządzenie w naszych zasobach i za jego pośrednictwem możemy wykonać ozonowanie zakładów przetwórczych. To metoda czyszczenia przyjazna dla człowieka, która szybko i skutecznie usunie zanieczyszczenia. Ozon ma krótki cykl życia, występuje w środowisku naturalnym np. po burzy. W procesie utleniania usuwa bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, czy wszelkie nieprzyjemne zapachy. Pozostawia po sobie tlen, którym oddychamy. Jest efektywnym, ale i bezpiecznym sterylizatorem.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.