Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w zakładach przemysłu spożywczego

W zakładach przemysłu spożywczego produkowana jest żywność, następnie składowana we własnych magazynach lub pakowana na ciężarówki i rozwożona do hurtowni oraz odbiorców indywidualnych. Każdy konsument chciałby mieć pewność, że wybierane przez niego produkty z półek sklepowych są świeże i spełniają normy higieny. To na etapie zakładu przemysłu spożywczego rozpoczyna się droga żywności do konsumenta, dlatego już tam powinny być spełniane restrykcyjne zasady czystości.

Można je zapewnić dzięki wykorzystaniu metody ozonowania. Ozon, nazywany również aktywowanym tlenem, zawiera trzy atomy tlenu. Jest drugim co do siły, znanym człowiekowi sterylizatorem, który jest w stanie w krótkim czasie zniszczyć bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy, pozostawiając po sobie świeżość i czysty tlen. Ozonowanie zakładów przemysłu spożywczego pozwoli na zapewnienie im czystości. Będziemy mieć pewność przy tym, że czyszczenie ozonem nie będzie oddziaływać negatywnie na zdrowie człowieka.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.