Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w zakładach produkcyjnych

Utrzymanie czystości w zakładach produkcyjnych nie musi oznaczać stosowania agresywnych detergentów, które są potencjalnie szkodliwe dla człowieka. Można w zupełnie inny sposób usuwać bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i nieprzyjemne zapachy znajdujące się w takich miejscach, bez szkody dla zdrowia personelu. Takie warunki czyszczenia zapewnia ozonowanie. Na czym ono polega?

Przeprowadzamy proces czyszczenia ozonem zakładów produkcyjnych i innych obiektów, z zastosowaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon jest zaś jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Występuje on naturalnie w środowisku - na przykład pojawia się po burzy, co my odczuwamy jako świeży zapach. Okres żywotności ozonu jest krótki - szybko ulega utlenieniu i pozostawia po sobie czysty tlen. Jednakże w momencie powstania może łączyć się z drobnoustrojami i je usuwać. Ozonowanie zakładów produkcyjnych dzięki skuteczności i bezpieczeństwu stosowania ozonu, można przeprowadzić bez konieczności zahamowania ich normalnej pracy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.