Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń zakładów pogrzebowych

W zakładach pogrzebowych personel powinien dbać o higieniczną czystość wszystkich pomieszczeń, jakimi dysponuje. Pamiętać należy, że w miejscu, w którym przechowywane są zwłoki, łatwo mogą rozwijać się wirusy, bakterie i grzyby, zagrażając niejednokrotnie zdrowiu osób prowadzących zakład pogrzebowy, jak i pojawiających się w nim klientów.

Nasza firma oferuje profesjonalne ozonowanie pomieszczeń zakładów pogrzebowych. Usługa ta polega na zastosowaniu w takich miejscach ozonatora - czyli generatora ozonu, będącego jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Ozon szybko pochłania bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy i inne mikroorganizmy, pozostawiając po sobie jedynie świeży zapach i czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczną, ale bardzo bezpieczną sterylizację każdego obiektu. Dokonujemy czyszczenia ozonem szybko i sprawnie, bez zakłócania normalnej pracy zakładu pogrzebowego. Dzięki nam zapanuje w nim świeży, przyjemny zapach i sterylna czystość.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.