Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń zakładów fryzjerskich

Szczegółowo wymogi sanitarne dla zakładów fryzjerskich oraz sposoby postępowania mające na celu zapobieganie chorobom zakaźnym i zakażeniom, wskazuje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2004 roku. W zakładach fryzjerskich wszystkie narzędzia, sprzęty i sam lokal powinny być utrzymywane w idealnej czystości. Warto zatem przeprowadzać co pewien czas gruntowną dezynfekcję, aby klienci zakładu mieli pewność, że są obsługiwani w czystym lokalu, w którym zminimalizowano ryzyko zakażenia wirusem lub chorobotwórczą bakterią. Polecamy ozonowanie pomieszczeń zakładów fryzjerskich, z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi - ozonatora, czyli generatora ozonu, który produkuje ozon łączący się z bakteriami, wirusami, pleśnią czy brzydkimi zapachami i likwidujący je. Później ozon utlenia się, pozostawiając po sobie jedyny czysty tlen, którym oddychamy. Dezynfekcja ozonem jest w pełni skuteczna i bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Ozonowanie zakładów fryzjerskich uwalnia je od przykrych zapachów farb do włosów, wody utlenionej do trwałej ondulacji czy innych środków chemicznych. Polecamy również ozonowanie klimatyzacji, co pozwala na uwolnienie jej od alergenów w postaci pleśni.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.