Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w przedszkolach

Dyrektorzy przedszkoli publicznych i prywatnych zobowiązani są do przestrzegania właściwego stanu higieniczno-sanitarnych pomieszczeń, placu zabaw, sprzętu i wszelkich pomocy dydaktycznych. Sala zabaw dla dzieci wraz z łazienką i pomieszczeniami gospodarczymi, powinny być często sprzątane. Konieczne jest przeprowadzanie okresowego, gruntownego sprzątania, które będzie miało na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, zwłaszcza potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów i alergenów.

Kompleksowe sprzątanie przedszkoli i wszelkich pomieszczeń należących do takich placówek, można zrealizować z zastosowaniem ozonu. Jest on wytwarzany przez ozonator, czyli generator ozonu. Ozon jest aktywowanym tlenem, który stanowi silny sterylizator niszczący bakterie, wirusy i wszelkie nieprzyjemne zapachy. Po pochłonięciu takich cząsteczek pozostaje w środowisku tylko czysty tlen, którym oddychamy. To niewątpliwie wielka zaleta dezynfekcji ozonem. Ozonowanie pomieszczeń przedszkolnych to doskonały sposób na to, aby zapewnić wszystkim jego wychowankom i pracownikom higieniczne warunki edukacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.