Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń szatni

W szatniach szkolnych, na siłowniach, salach fitness, w teatrach, filharmoniach, w lokalach gastronomicznych czy na dyskotekach, codziennie przewija się setki, a niekiedy i tysiące ludzi, którzy pozostawiają w takich miejscach swoje ubrania i rzeczy osobiste. Panuje tu istna mieszanina niekoniecznie przyjemnych zapachów. W szatni występuje także nagromadzenie milionów potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów - bakterii i wirusów, które szybko mogą przenosić się z jednego organizmu na drugi, infekując kolejne osoby.

Chcąc zadbać o higieniczną czystość szatni, proponujemy Państwu profesjonalne ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja ozonem przeprowadzana jest z wykorzystaniem ozonatora, czyli generatora ozonu. Jest on jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, którego okres „życia” jest jednak bardzo krótki. Usuwa on skutecznie bakterie, wirusy, pleśnie i nieprzyjemne zapachy, np. potu. Dlatego ozonowanie pomieszczeń szatni jest jak najbardziej zalecane. Czyszczenie ozonem pozwoli na przywrócenie czystości szatniom. Ponadto oferujemy ozonowanie klimatyzacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.