Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń strychów

Strychy w starych domach i w kamienicach kojarzą nam się z dużymi powierzchniami, kurzem, brudem i pajęczynami. Zwykle odczuwalny jest w nich nieprzyjemny zapach. Takie ciepłe, wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów. To dobre warunki do bytowania bakterii i innych chorobotwórczych drobnoustrojów. Poza tym, na strychach może po prostu być odczuwalny nieprzyjemny zapach. Właśnie brzydkie zapachy, pleśń, grzyby i bakterie można usunąć dzięki przeprowadzeniu profesjonalnej dezynfekcji ozonem naszego strychu.

Proponujemy Państwu ozonowanie, czyli czyszczenie ozonem Waszych strychów. Ozonowanie pomieszczeń na strychach przeprowadzamy z użyciem profesjonalnego ozonatora. To generator ozonu, czyli tzw. aktywnego tlenu, który zwalcza wirusy, bakterie, zarodniki pleśni, uciążliwe zapachy, roztocza czy grzyby. Dzięki odpowiedniej dawce ozonu Państwa strych wkrótce będzie lśnił czystością. Czyszczenie ozonem jest przyjazne dla środowiska i dla zdrowia człowieka czy zwierząt, ponieważ po pochłonięciu zanieczyszczeń zostaje po nim tylko czysty tlen.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.