Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w sklepach

W sklepach spożywczych muszą panować odpowiednie warunki do prowadzenia działalności handlowej. Lokal przeznaczony na sklep powinien spełniać wymagania SANEPIDu. Oprócz tego właściciel musi zadbać o jego regularne czyszczenie. Niedopuszczalne jest, aby w punkcie handlowym takim jak sklep, panował brud. W takich warunkach szybko rozwijają się potencjalnie chorobotwórcze bakterie i wirusy oraz grzyby i pleśnie.

Można zapobiegać takim sytuacjom zlecając naszej firmie ozonowanie sklepów. Jest to proces polegający na wygenerowaniu ozonu za pośrednictwem profesjonalnego ozonatora. Ozon jest jednym z najsilniejszych, znanych człowiekowi sterylizatorów. Łącząc się z zanieczyszczeniami lub brzydkimi zapachami, szybko je utlenia, pozostawiając po sobie wyłącznie czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie ozonem sklepów nie wymusza na nich okresowego zaprzestania działalności, a proces ten przebiega bardzo szybko. Sam ozon nie jest szkodliwy dla człowieka, dlatego z powodzeniem może być stosowany jako środek czyszczący w sklepach spożywczych i innych.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.