Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń siłowni

Na siłowni możemy zrzucić zbędne kilogramy, kształtować swoją sylwetkę i pracować nad imponującą masą mięśniową. Niestety nie brakuje miejsc, w których oprócz tego można zarazić się grzybicą, albo złapać inną chorobę. Nie można dopuszczać do tego, aby nasz lokal ze sprzętem do ćwiczeń stanowił jakiekolwiek niebezpieczeństwo dla klientów.

Jak tego dokonać? Konieczna jest regularna dezynfekcja. Możemy zaoferować dezynfekowanie siłowni z zastosowaniem tzw. aktywowanego tlenu, czyli ozonu. Jest to jeden z najsilniejszych, znanych człowiekowi sterylizatorów, który po połączeniu się z bakteriami, wirusami, grzybami czy pleśniami, szybko ulatnia się wraz z nimi, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym każdy z nas oddycha. Ozonowanie pomieszczeń na siłowni nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi, którzy tam ćwiczą.

Proponujemy Państwu profesjonalne ozonowanie siłowni, z zastosowaniem ozonatora, czyli generatora ozonu. Co ważne, ozon jest też w stanie usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń na siłowni - w szczególności zapach potu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.