Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń sal weselnych

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdej młodej pary. Nowożeńcy chcieliby, aby ich wesele było niezapomniane, dlatego dbają o to, aby każdy szczegół uroczystości został dopięty na ostatni guzik.

Właściciele sal weselnych muszą z kolei zaoferować swoim klientom piękne i przede wszystkim czyste sale weselne. Po każdym przyjęciu sala musi zostać gruntownie posprzątana. Nie można dopuścić do tego, aby w jej pomieszczeniach było brudno. Dlatego oferujemy salom weselnym profesjonalne usługi ozonowania. Polega ono na wygenerowaniu przy pomocy ozonatora, ozonu, który szybko likwiduje pleśnie, grzyby, bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy ze swojego otoczenia. Generator ozonu, którym dysponujemy, pozwala na szybkie czyszczenie ozonem każdego pomieszczenia. Dokonujemy również ozonowania klimatyzacji, usuwając z niej zanieczyszczenia. Ozonowanie sal weselnych pozwoli na przywrócenie im idealnej czystości i świeżości po każdej imprezie, która się w nich odbywa.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.