Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń restauracji

Restauracja jako lokal gastronomiczny, już z chwilą rozpoczynania swojej działalności, powinna spełniać liczne, restrykcyjne wymogi sanepidu dotyczące warunków sanitarno-higienicznych. Wskazuje je m.in. ustawa z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia, rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i RADT z dnia 28 stycznia 2002 roku ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. bezpieczeństwa żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności, jak i rozporządzenia Ministra Infrastruktury. Słowem, w restauracji musi być higienicznie czysto - w kuchni, w pomieszczeniach kuchennych, za ladą, czy na sali przeznaczonej dla klientów.

Dla zachowania takiej czystości i świeżości pomieszczeń restauracyjnych, oferujemy możliwość wykonania sterylizacji ich z wykorzystaniem ozonu. Jest to jeden z najsilniejszych, ale i bezpiecznych sterylizatorów. Czyszczenie ozonem można przeprowadzić zawsze, bez szkody dla klientów czy pracowników. Ozonowanie pomieszczeń restauracji prowadzimy z zastosowaniem ozonatora, czyli generatora ozonu. Możemy zaoferować także profesjonalne czyszczenie klimatyzacji ozonem, co prowadzi do usunięcia pleśni i brzydkich zapachów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.