Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń magazynowych

W magazynach firmy przechowują wyroby gotowe, półprodukty, jak i surowce przeznaczone do produkcji. W szczególności w magazynach, w których przechowywane są produkty żywnościowe powinny być spełniane restrykcyjne normy w zakresie czystości i higieny. Dlatego właśnie w takich miejscach oferujemy usługi profesjonalnego ozonowania pomieszczeń. Ozon, czyli aktywowany tlen, to drugi co do siły sterylizator znany człowiekowi, nieszkodliwy dla środowiska, ludzi i zwierząt. Ozonowanie magazynu polega na przeprowadzeniu dezynfekcji ozonem.

Do tego celu wykorzystujemy generator ozonu, czyli profesjonalny ozonator. Ozon szybko i skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i nieprzyjemne zapachy. Pozostawia po sobie czyste środowisko i świeży zapach. W praktyce po zniszczeniu potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów, z ozonu pozostaje czysty tlen, który jest na niezbędny do oddychania. Warto skorzystać także z usługi ozonowania klimatyzacji w magazynie, dzięki czemu będzie ona wolna od zarodników pleśni i grzybów - bardzo silnych alergenów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.