Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w mieszkaniach

Ozonowanie pozwoli na solidne wyczyszczenie Twojego mieszkania przy użyciu aktywowanego tlenu - ozonu, zawierającego trzy atomy tlenu. Ozon jest silnym sterylizatorem, który skutecznie niszczy drobnoustroje chorobotwórcze i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych, które dokonywane jest przez wykwalifikowanych pracowników. Generator ozonu - tzw. ozonator wykona dezynfekcję ozonem Państwa mieszkań, dzięki czemu będziecie mogli zapewnić sobie i swojej rodzinie doskonałe warunki do życia.

Ozon występuje naturalnie w przyrodzie i sprawia, że jesteśmy chronieni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Działa bardzo silnie, ale krótko. Niszczy całkowicie bakterie czy wirusy, utleniając je. Przy tym należy zaznaczyć, że ozonowanie mieszkań jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Po wykonaniu dezynfekcji ozonem w pomieszczeniach mieszkalnych pozostanie jedynie czysty tlen, którym oddychamy.

Warto między innymi zlecić czyszczenie ozonem mieszkania po remoncie, czy usuwaniu w nim pleśni.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.