Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w domach

Po zakupie domu, w którym była pleśń, domownicy palili papierosy, albo po wykonanym remoncie, należy włożyć wiele energii w to, aby doprowadzić go do stanu używalności i oczyścić zatęchłą, śmierdzącą atmosferę. Nie trzeba w tym celu kupować profesjonalnych, często bardzo drogich neutralizatorów zapachów i wietrzyć pomieszczeń. Można zamówić usługę ozonowania w naszej firmie. Ozon jest naturalnie występującym w przyrodzie sterylizatorem, który skutecznie usuwa bakterie, zarodniki pleśni, grzyby, wirusy i brzydkie zapachy z dowolnych pomieszczeń.

Wykorzystując ozonator, czyli generator ozonu, możemy dokonać ozonowania pomieszczeń domowych przywracając im higieniczną czystość i świeżość. Ozonowanie domu przeprowadzane jest szybko i skutecznie, a sam ozon po zniszczeniu szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, pozostawia po sobie czysty tlen, którym oddychamy. Dokonanie ozonowania to doskonały pomysł na to, aby przygotować dom do wprowadzenia się całej rodziny, wraz z dziećmi. Dezynfekcja ozonem jest polecana przede wszystkim w tych domach, w których mieszkają alergicy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.