Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w szpitalach

W naszym bezpośrednim otoczeniu znajdują się mikroorganizmy, które przenoszone są przez prądy powietrza, na cząsteczkach kurzu, czy w wysuszonych wydzielinach. W szpitalach takie drobnoustroje mogą przyczynić się do szerzenia zakażeń drogami powietrzno-kropelkową i powietrzno-pyłową. W placówkach służby zdrowia - w szpitalach publicznych i w prywatnych klinikach konieczne jest zastosowanie restrykcyjnych norm dotyczących czystości i higieny pomieszczeń czy wszelkich urządzeń się w nich znajdujących. Generalnie powinno się utrzymywać w szpitalach maksymalny poziom czystości, w czym niewątpliwie pomocne będzie ozonowanie pomieszczeń szpitalnych.

Ozonowanie pozwala na przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji w szpitalach, za pomocą ozonu, czyli aktywowanego tlenu. Ozon zawiera trzy atomy tlenu i jest drugim co do siły sterylizatorem znanym człowiekowi. Łączy się i niszczy bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy czy nieprzyjemne zapachy. Przeprowadzamy dezynfekcję ozonem za pomocą ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozonowanie szpitali znakomicie sprawdza się, ponieważ dzięki swoim właściwościom ozon gwarantuje dokładną sterylizację i może zapobiegać infekcjom i zakażeniom.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.