Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń hoteli

Goście przyjeżdżający do hotelu oczekują wysokiej jakości usług, spełniających określone standardy dla danej kategorii hotelu. W każdym, bez wyjątku powinno być czysto, a recepcja, korytarze czy inne części wspólne zachęcać do rezerwacji pokoju. Oferujemy Państwu możliwość ozonowania pomieszczeń hotelowych. Dzięki wykorzystaniu ozonu, nazywanego również aktywowanym tlenem, można skutecznie dezynfekować pomieszczenia, w których przebywają ludzie.

Co ważne, zastosowanie ozonu jest całkowicie bezpieczne dla człowieka, zwierząt i roślin znajdujących się w danym otoczeniu. Ozon niszczy bakterie, grzyby, wirusy i pochłania nieprzyjemne zapachy, pozostawiając po sobie jedynie świeży zapach, jak po burzy oraz czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie zapewni idealną, higieniczną czystość w hotelu. Ozonowanie hoteli przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu - generatora ozonu, czyli ozonatora. W naszej ofercie znajduje się również ozonowanie klimatyzacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.