Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń biurowych

Praca w czystym, uporządkowanym środowisku przynosi lepsze rezultaty i jest przyjemniejsza dla pracowników, co potwierdzają japońscy eksperci. To oni stworzyli koncepcję 5S, polegającą na zwiększaniu jakości stanowisk pracy, poprzez ich selekcję, systematykę, sprzątanie, schludność i samodyscyplinę pracowniczą. W przypadku biur konieczne jest okresowe gruntowne sprzątanie obejmujące nie tylko usunięcie kurzu z biurek i sprzętów elektronicznych oraz umycie lub odkurzenie podłóg. To także czyszczenie klimatyzacji, w którą wyposażonych jest większość biur i biurowców. Czyszczenie to najlepiej wykonać profesjonalnie, zlecając ozonowanie klimatyzacji specjalistom.

Oferujemy Państwu możliwość ozonowania pomieszczeń, w tym biurowych. Takie prace wykonujemy wykorzystując aktywowany tlen, czyli ozon, który wytwarzany jest przez generator ozonu - ozonator. Czyszczenie ozonem pozwala na usunięcie kurzu, wirusów, grzybów, pleśni i bakterii z miejsca pracy. Biuro zdezynfekowane ozonem jest krystalicznie czyste. Ozonowanie klimatyzacji umożliwia usunięcie z niej grzybów i pleśni, szczególnie szkodliwych dla alergików.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.