Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń pokoi hotelowych

Czystość pokoi hotelowych nie powinna podlegać dyskusji. Ich właściciele powinni zadbać o to, aby w każdym pokoju udostępnianym swoim gościom było idealnie czysto. Niedopuszczalne jest, aby panował w nich nieprzyjemny zapach, a w zakamarkach czaiły się chorobotwórcze drobnoustroje. Do takich sytuacji nie doprowadzicie Państwo, jeśli skorzystacie z naszej oferty usług ozonowania pomieszczeń. Możemy przeprowadzić między innymi profesjonalne ozonowanie pomieszczeń hotelowych, w tym pokoi. Dezynfekcja ozonem pokoi hotelowych prowadzi do usunięcia z nich wszystkich bakterii, grzybów, zarodników pleśni czy wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów. Ozon jest jednym z najsilniejszych sterylizatorów znanych człowiekowi, a przy tym jest bezpieczny dla środowiska. Łączy się szybko z mikroorganizmami, zabijając je i pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Dezynfekcję ozonem przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, nazywanego ozonatorem, czyli generatora ozonu. Realizujemy także zlecenia obejmujące ozonowanie klimatyzacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.