Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń piwnic

Najczęściej w piwnicach jest wilgotno i ciepło, co stwarza idealne warunki do rozwoju potencjalnie chorobotwórczych bakterii i wirusów. To także doskonałe środowisko życia pleśni i grzybów, które są alergenami i powodować mogą zaostrzenie się np. alergii wziewnej czy astmy u człowieka. Dla zachowania czystości w piwnicach lub doprowadzenia ich do stanu używalności bez ryzyka alergii, warto zastosować profesjonalną dezynfekcję ozonem. Ozon to aktywny tlen, który zawiera trzy atomy tego życiodajnego pierwiastka. Występuje naturalnie w środowisku, m.in. w warstwie ozonowej, gdzie wytwarzany jest przez promienie ultrafioletowe słońca. Posiada unikalne właściwości dezynfekujące. Nasza firma wykorzystuje ozonowanie pomieszczeń m.in. do czyszczenia piwnic. Dezynfekcja ozonem polega na zastosowaniu generatora ozonu, czyli ozonatora, który wytworzy ozon niszczący bakterie, wirusy, zarodniki pleśni czy nieprzyjemne zapachy. Ozonowanie piwnicy pozwoli na jej dokładne wyczyszczenie z drobnoustrojów i przywrócenie neutralnego, świeżego zapachu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.