Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w mleczarniach

Zarządzanie czystością i higieną w zakładach produkujących żywność, m.in. w mleczarniach, jest bardzo ważną funkcją. Trzeba zadbać o to, aby w mleczarni panowały czyste, wręcz sterylne warunki, w których nie dopuści się do powstawania i rozwoju potencjalnie chorobotwórczych bakterii, wirusów czy grzybów. Pamiętać należy, że w mleczarniach produkowane jest mleko, które później trafia na nasze stoły, które podajemy swoim dzieciom.

Z tego względu czystość powinna być w takich miejscach priorytetem. Możemy ją zagwarantować dzięki procesowi ozonowania mleczarni. Polega on na wykorzystaniu ozonatora, czyli profesjonalnego generatora ozonu, który emituje aktywowany tlen. Ozon ma krótki cykl życia, ale w jego trakcie łączy się z drobnoustrojami czy brzydkimi zapachami i utlenia się wraz z nimi. Pozostawia po sobie świeży zapach i czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie mleczarni ozonem to najlepsza i najbardziej bezpieczna metoda na utrzymanie w nich idealnej czystości.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.