Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w masarniach

Masarnia jest zakładem produkcji wędlin i mięsa. Nikogo nie należy chyba przekonywać co do tego, że zachowanie idealnej, higienicznej czystości w takim miejscu jest nie tylko potrzebne, ale i po prostu konieczne. Na co dzień trzeba zachowywać tam podstawowe zasady higieny, ale i wszystkie jej pomieszczenia powinny być gruntownie czyszczone. Nie można dopuścić tam do rozwoju bakterii i wirusów.

Dzięki ozonowaniu masarni będzie to jak najbardziej możliwe. Ozonowanie, które znajduje się w naszej ofercie, polega na wykorzystaniu profesjonalnego ozonatora czyli generatora ozonu. Ozon zaś jest jednym z najsilniejszych, ale w pełni skutecznych sterylizatorów, bezpiecznych dla ludzi i zwierząt. Czyszczenie masarni ozonem nie szkodzi produkowanym tam wędlinom. Ozon ma krótki cykl życia, w ramach którego utlenia on bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i wszelkie nieprzyjemne zapachy. Pozostawia po sobie idealną czystość i świeżość, jak w chwilę po burzy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.