Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w magazynach żywnościowych

Wszędzie tam, gdzie przechowywana jest żywność, powinny panować właściwe warunki sanitarne. Utrzymanie higienicznej czystości jest nie tylko pożądane, ale konieczne. SANEPID może sprawdzić, czy na przykład w magazynie żywności jest wystarczająco czysto. Jeśli nie, może zamknąć taki obiekt do czasu usunięcia problemu przez właściciela. Oznacza to realne straty finansowe dla przedsiębiorcy.

Dlatego warto wcześniej pomyśleć o tym, jak dbać regularnie o czystość w magazynach żywności. Nasza firma pragnie zaoferować Państwu profesjonalne usługi ozonowania, które wykorzystują naturalny sterylizator - ozon. Dzięki niemu można szybko i skutecznie, ale bezpiecznie usunąć bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i ewentualne nieprzyjemne zapachu z dowolnego miejsca. Ozonowanie magazynów żywnościowych nie wpływa na normalny tryb ich pracy. W swojej pracy wykorzystujemy ozonator, czyli generator ozonu. Ozon utlenia się bardzo szybko po połączeniu z zanieczyszczeniami, pozostawiając po sobie tylko czysty tlen, którym oddychamy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.