Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w instytucjach prywatnych

W biurach firmowych, w agencjach ratingowych i badawczych, w pomieszczeniach firmowych - we wszelkiego typu instytucjach prywatnych jesteśmy gotowi przeprowadzić profesjonalne ozonowanie pomieszczeń. Prace te nakierowane są na uzyskanie idealnej ich czystości, która w wielu przypadkach jest wymagana (np. w laboratoriach czy w instytucjach badawczych o charakterze prywatnym). Ozonowanie pomieszczeń instytucji prywatnych prowadzone jest przez naszą firmę z wykorzystaniem w pełni profesjonalnego generatora ozonu, czyli ozonatora, który w krótkim czasie osiąga stężenie krytycznego środka dezynfekującego - ozonu, przez co można przeprowadzić jak najszybciej dezynfekcję.

W sposób elastyczny możemy ustalić z Państwem termin ozonowania i dostarczyć pod wskazany adres wszelkie narzędzia, które pozwolą na ozonowanie pomieszczeń w instytucjach prywatnych. Z wykorzystaniem ozonatora możemy przeprowadzić także ozonowanie klimatyzacji, jeśli jest ona zamontowana w Państwa instytucji prywatnej.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.