Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń w instytucjach państwowych

W pomieszczeniach w dyspozycji różnych instytucji państwowych - urzędów, organizacji, jednostek samorządowych, a nawet Sejmu i Senatu, powinna na co dzień panować idealna czystość. Są one bowiem odwiedzane przez tysiące interesantów każdego dnia, a i sami urzędnicy państwowi także zasługują na to, aby pracować w czystej atmosferze.

Można ją zapewnić dzięki ozonowaniu pomieszczeń w instytucjach państwowych. Nasza firma podejmuje się profesjonalnej dezynfekcji ozonem w urzędach i instytucjach czy instytutach państwowych. Ozonowanie jest metodą dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń - począwszy od korytarzy, gabinetów, holów głównych, recepcji czy prywatnych pomieszczeń socjalnych i społecznych. Stosujemy przy tym środek dezynfekujący - biobójczy, czyli ozon posiadający silne właściwości utleniające. Posiadamy specjalistyczny ozonator, czyli generator ozonu, który pozwala w krótkim czasie na osiągnięcie stężenia krytycznego, przy którym można prowadzić dezynfekcję. Dzięki ozonowaniu można uzyskać idealną czystość pomieszczeń w instytucjach państwowych.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.