Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie innych pomieszczeń

Nasza firma ma bogatą ofertę ozonowania pomieszczeń w przedsiębiorstwach i zakładach różnego typu. W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które pozwalają nam na szybką sterylizację dowolnych miejsc. Dysponujemy ozonatorem, czyli generatorem ozonu, który szybko wytwarza ozon, nazywany również aktywowanym tlenem. Ma szczególne właściwości czyszczenia pomieszczeń. Ozon jest bowiem drugim co do siły działania sterylizatorem znanym człowiekowi. Szybko usuwa bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy czy nieprzyjemne zapachy ze swojego otoczenia poprzez proces utleniania. Pozostawia po sobie jedynie świeży aromat i czysty tlen, którym oddychamy.

Dokonujemy ozonowania pomieszczeń, czyli sterylizacji ozonem, która jest w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Nie ma problemu z przeprowadzeniem jej w dowolnym momencie, bez konieczności przerywania pracy pracowników.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.