Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie w hurtowniach

W hurtowniach spożywczych, w których jest składowane jedzenie, muszą być spełnione wysokie wymagania sanitarne. Żywość należy do produktów szybko psujących się, które muszą być przechowywane we właściwych warunkach. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak ważne jest utrzymanie odpowiedniej czystości w hurtowniach. Ze swojej strony możemy zaoferować Państw obsługę tego rodzaju, z wykorzystaniem metody ozonowania.

Ozonowanie hurtowni polega na usunięciu z nich wszelkich drobnoustrojów, które mogłyby zainicjować lub przyspieszyć procesy psucia się żywności. Ozon występujący naturalnie w atmosferze (warstwa ozonowa) i pojawiający się w powietrzu na przykład po burzy, jest silnym i bardzo skutecznym sterylizatorem, który pozostaje bezpieczny dla człowieka i zwierząt. Czyszczenie hurtowni ozonem uwolni ją od bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, o ile takie się pojawią. W swojej pracy do sterylizowania ozonem wykorzystujemy profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.