Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń garaży

W garażu trzymamy zwykle nie tylko samochód, motor czy inne pojazdy mechaniczne, ale również dziecięce rowery, meble ogrodowe z poduchami i szereg innych narzędzi czy przedmiotów codziennego użytku. Ważne, aby w garażu utrzymywać względny porządek i czystość, aby nie stał się siedliskiem bakterii, alergenów, wirusów czy grzybów. Zapachy potu, odór papierosów, jeśli domownicy palą w garażu czy też inne nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia z takiego pomieszczenia, można szybko i skutecznie usunąć, wykorzystując do tego celu ozonowanie. Dezynfekcja ozonem to naturalny, ale bardzo dobry sposób na pozbycie się stęchlizny, czy zarodników pleśni z naszego garażu. Oferujemy Państwu ozonowanie garaży, prowadzone przy użyciu profesjonalnych narzędzi - generatora ozonu, nazywanego również ozonatorem. Czyszczenie ozonem pozwoli przywrócić wręcz higieniczną czystość garażom, przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek zagrożenia dla ludzi, czy zwierząt domowych. Po ozonowaniu pozostaje w atmosferze wyłącznie czysty tlen, którym oddychamy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.