Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń gabinetów stomatologicznych

Czystość w gabinetach lekarskich, w tym gabinetach stomatologicznych powinna stać na najwyższym poziomie. Właściciel kliniki dentystycznej czy prywatnej praktyki stomatologicznej musi zadbać o to, aby na co dzień w takich miejscach panowała idealna, higieniczna czystość i świeżość.

Aby zapewnić gabinet stomatologiczny wolny od wszelkiego rodzaju zarazków, proponujemy ozonowanie pomieszczeń, czyli sterylizowanie ich przy użyciu ozonu. Nasza firma dysponuje profesjonalnym ozonatorem, czyli generatorem ozonu, który pozwala na wyprodukowanie tzw. aktywowanego tlenu i oczyszczenie danej przestrzeni. Ozonowanie pomieszczeń gabinetu stomatologicznego usunie z niego wszelkie bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen oraz świeży aromat.

Możemy zaproponować Państwu jednocześnie ozonowanie klimatyzacji, co umożliwi usunięcie z niej bakterii, grzybów i pleśni. Urządzenie to zacznie zapewniać wyłącznie przyjemny chłód dla pacjentów i lekarzy, nie będzie zaś stwarzało ryzyka zachorowania.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.