Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń gabinetów lekarskich

Gabinety lekarskie i lokale przeznaczone na prowadzenie indywidualnej praktyki lekarskiej, indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej i grupowej praktyki lekarskiej, powinny odpowiadać rygorystycznym wymaganiom sanitarnym. Z uwagi na specyfikę i ich przeznaczenie dla ogólnej opieki zdrowotnej pacjentów, muszą charakteryzować się najwyższym poziomem higieny.

Możemy Państwu zaoferować profesjonalne dezynfekowanie i czyszczenie pomieszczeń przeznaczonych na gabinety lekarskie. Dzięki ozonowaniu gabinetów lekarskich, czyli dezynfekcji ozonem, można pozbyć się z nich nieprzyjemnych zapachów, drobnoustrojów potencjalnie chorobotwórczych i wszelkiego typu innych zanieczyszczeń. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, zdolnych do natychmiastowego niszczenia bakterii i wirusów. Pozostawia po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Dysponujemy specjalistycznym generatorem ozonu, czyli ozonatorem, dzięki któremu możemy przeprowadzić kompleksową dezynfekcję ozonem. Dokonujemy także ozonowania klimatyzacji w gabinetach lekarskich.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.