Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń gabinetów kosmetycznych

Każdy gabinet kosmetyczny powinien spełniać wyśrubowane wymogi sanitarne, uregulowane ustawą z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Wszystkie pomieszczenia gabinetu kosmetycznego, jego wyposażenie i aparatura, powinny być idealnie czyste, wolne od drobnoustrojów chorobotwórczych, aby każdy klient mógł korzystać ze sterylnych narzędzi. W tym przypadku należy zastosować środki dezynfekujące o zakresie działania bakteriobójczym i grzybobójczym, które przy okazji usuną nieprzyjemne zapachy, np. potu czy chemiczne wonie. Najlepiej nadaje się do tego celu dezynfekcja ozonem. Ozon nazywany jest aktywowanym tlenem i zawiera trzy cząsteczki tego pierwiastka. Szybko usuwa bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i brzydkie zapachy, pozostawiając po sobie tylko czysty tlen, którym oddychamy. Oferujemy ozonowanie gabinetów kosmetycznych przy użyciu profesjonalnego generatora ozonu, czyli ozonatora. Dokonujemy także ozonowania klimatyzacji, uwalniając ją od pleśni i grzybów. Czyszczenie pomieszczeń gabinetów kosmetycznych ozonem to doskonały sposób na zachowanie w nich wysokich standardów higienicznych./p>

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.