Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń ferm

W sektorze rolniczym, gdzie produkowana jest żywność, która finalnie trafia na nasze stoły, konieczne jest zachowanie odpowiednich standardów czystości. Fermy są jednym z miejsc, w których ważne jest właściwe zabezpieczenie przed bakteriami, wirusami, grzybami i innymi mikroorganizmami. Na fermach kurczaki lub indyki nie powinny być narażone na kontakt z nimi, ponieważ wykazują niską odporność na niektóre szczepy zarazków chorobotwórczych.

Dla zachowania czystości ferm proponujemy skorzystanie z usługi profesjonalnego ozonowania pomieszczeń na fermie. Czyszczenie ozonem jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi, ale pozwala na szybkie zdezynfekowanie dowolnej przestrzeni. Wykorzystujemy do ozonowania ferm ozonator, czyli generator ozonu, który produkuje ozon zdolny do sterylizacji pomieszczeń. Pochłania on bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy, a następnie ulatnia się, pozostawiając po sobie czysty tlen, którym oddychamy. Jest to najlepszy sposób na czyszczenie ferm w krótkim czasie, bez strat dla produkcji rolnej.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.