Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń domków letniskowych

Domki letniskowe są świetnym sposobem na nocleg dla rodziny, grupy przyjaciół czy znajomych w górach, nad morzem czy nad jeziorem lub rzeką. Takie kwatery wcale nie muszą oznaczać konieczności wyrażenia zgody na zamieszkanie w spartańskich warunkach, wśród grzybów i pleśni. Chcąc maksymalnie zadbać o wynajmowane klientom domki letniskowe, polecamy dokonywanie okresowo ich ozonowania.

Dezynfekcja ozonem pozwoli na usunięcie z nich baterii, wirusów, grzybów, pleśni, nieprzyjemnych zapachów i innych zanieczyszczeń, bez szkody dla sprzętów czy dla środowiska naturalnego. Ozon wykorzystywany przy ozonowaniu pomieszczeń w domkach letniskowych generowany jest ozonatorem, czyli generatorem ozonu. Po pochłonięciu mikroorganizmów lub brzydkich woni, ozon ulatnia się, pozostawiając po sobie czysty tlen, którym oddychamy. Trzeba podkreślić, że ozon jest jednym z najsilniejszych sterylizatorów naturalnych znanych człowiekowi. Dlatego dezynfekcja ozonem jest taka skuteczna, ale i bezpieczna.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.