Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń chłodni

W chłodniach najczęściej przechowywane są produkty spożywcze szybko psujące się, które wymagają odpowiednich warunków temperaturowych dla zachowania przydatności do spożycia, zakładanej przez producenta. Dlatego należy zapewnić w takich miejscach czy w samochodach spełniających funkcję chłodni podczas transportu żywności na duże odległości, higieniczne warunki, które będą odpowiadać wymogom sanitarnym.

Chłodnie trzeba regularnie i systematycznie czyścić, aby nie pojawiły się w nich żadne pleśnie, grzyby, chorobotwórcze drobnoustroje i wirusy czy nieprzyjemne zapachy, które mogłyby przeniknąć przez żywność. Ozonowanie pomieszczeń chłodni przy użyciu profesjonalnego ozonatora pozwoli na szybkie wysterylizowanie ich i zapewnienie idealnej czystości. Ozonowanie chłodni polega na potraktowaniu jej generatorem ozonu. Sam ozon to aktywowany tlen, zawierający trzy atomy tego pierwiastka. Jest to silny sterylizator, niszczący bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy. Po pochłonięciu ich pozostaje czysty tlen, którym oddychamy. Proponujemy dezynfekcję chłodni ozonem, a także przeprowadzenie ozonowania klimatyzacji w takich pomieszczeniach.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.