Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń bibliotek

W starych, ogromnych bibliotekach poza tysiącami książek, czasopism i druków innego rodzaju, zalega na półkach, na podłodze, na samych książkach w dużej ilości kurz. To w nim gromadzą się roztocza, bakterie, zarodniki pleśni czy inne, potencjalnie chorobotwórcze drobnoustroje. Aby je usunąć, nie trzeba ręcznie wycierać każdej książki czy krążyć po bibliotece z odkurzaczem. Przy czym takie sprzątanie zwykle okazuje się mało efektywne.

Nasza firma oferuje coś zupełnie nowego - ozonowanie pomieszczeń bibliotecznych. Ozonowanie biblioteki prowadzi do całkowitej dezynfekcji tego obiektu. Ozon bowiem jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Czyszczenie ozonem nie powoduje powstania jakiegokolwiek zagrożenia dla osób pracujących w bibliotece i odwiedzających ją jako klienci. Po ozonowaniu, jakie przeprowadzimy z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora - generatora ozonu, w powietrzu pozostanie tylko czysty tlen, a wszystkie bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy ulotnią się wraz z ozonem.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.