Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń barów

W każdym barze muszą istnieć czyste i higieniczne warunki do produkcji i przyrządzania oraz serwowania żywności klientom. Czuwa nad tym SANEPID, za pośrednictwem Głównego Inspektora Sanitarnego oraz lokalnych oddziałów. W ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia można przeczytać, jakie wymagania higieniczne i zdrowotne stawia się właścicielom barów.

Z naszej strony wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym bary możemy zaoferować w pełni profesjonalne ozonowanie pomieszczeń barowych oraz przeprowadzenie ozonowania klimatyzacji, które pozwoli na usunięcie z niej nieprzyjemnych zapachów, zarodników pleśni i grzybów. Ozon, czyli aktywowany tlen, zawiera trzy atomy tlenu i występuje naturalnie w atmosferze (warstwa ozonowa). Jest to jeden z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Ozonowanie barów przeprowadzamy z wykorzystaniem ozonatora, tj. generatora ozonu. Dezynfekcja ozonem sprawi, że w Waszym lokalu zagości idealna czystość i świeżość, co będzie pozytywnie odbierane przez wszystkich klientów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.