Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń banków

Wchodząc do banku każdy z klientów oczekuje profesjonalnej, indywidualnie dopasowanej obsługi ze strony doradców. Zwracamy uwagę także na otoczenie, w którym się znajdujemy - jego wystrój, a może przede wszystkim na zapach i czystość. Nie można dopuszczać do tego, aby w banku działała zapleśniała klimatyzacja, czuć było stęchliznę, a po kątach walały się kurz i brud.

Można szybko i skutecznie przywrócić świeżość w bankach, we wszystkich ich pomieszczeniach, z zastosowaniem ozonatora, czyli generatora ozonu. Dlaczego właśnie ozon wykorzystujemy do czyszczenia pomieszczeń bankowych? Otóż jest to jeden z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, który natychmiast usuwa bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy i nieprzyjemne zapachy z otoczenia, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie ozonem jest przyjazne dla środowiska naturalnego i nie zaszkodzi ani klientom banku, ani jego pracownikom. Prowadzimy także ozonowanie klimatyzacji, co pozwoli na jej idealnie wyczyszczenie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.